Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Van der Vaart: Tottenham zdominuje Arsenal w tym sezonie

Nowa gwiazda Tottenhamu Londyn wierzy, że jego zespół jest w stanie pokonać Arsenal w bezpośrednim spotkaniu obu drużyn, oraz zająć wyższe miejsce w końcowej klasyfikacji sezonu Premier League.
Pomocnik, który za kwotę ośmiu milionów funtów przeniósł się z Realu Madryt do ekipy Harry'ego Redknappa uważa, że jego zespół będzie w tym sezonie lepszy od Arsenalu nie tylko w bezpośrednich pojedynkach, ale także zajmie wyższe miejsce w końcowej tabeli Premier League.

- Arsenal ma świetny zespół, wielu młodych, bardzo dobrych piłkarzy. Ale uważam, że nasz skład nie jest gorszy. Myślę, że mamy szansę wygrać z nimi w bezpośrednim starciu - powiedział dziennikowi The Mirror nowy nabytek Kogutów, który ma nadzieję na debiut już w kolejnym spotkaniu przeciwko West Bromwich.

- Rozmawiałem już z Robinem van Persie na temat derbów. Zapewnił mnie, że są to najwspanialsze i największe derby na świecie. Ale nie tylko zwycięstwo w bezpośrednim meczu jest naszym celem. Ważniejsze jest, by zająć wyższe miejsce w lidze na finiszu ligi - zakończył 27-letni Holender.

"Chcę być numerem 1!" Fabiański walczy o bramkę Arsenalu ?