Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga angielska. Arsene Wenger o Fabregasie: Wszyscy mówili, "nie pozwól mu odejść"

Trener Arsenalu Londyn Arsene Wenger, skomentował decyzję Fabregasa o pozostaniu na Emirates Stadium. - Bardzo się cieszę, że Fabregas zostaje, jest naszym kapitanem i liderem - powiedział francuski szkoleniowiec.
Baw się z nami w Wygraj Ligę! Wygraj 20 000 zł. ?

Najgorętsza saga transferowa tego lata dobiegła końca. Cesc Fabregas oficjalnie potwierdził , że zostaje w Arsenalu Londyn. Trener Kanonierów, Arsene Wenger po podjęciu decyzji przez Hiszpana i klub, powiedział tak: - Kiedy byłem w RPA, na mundialu, spotykałem wielu ludzi, wszyscy mówili: "Nie pozwól Fabregasowi odejść".

- Już na ostatnim treningu było widać, że Cesc jest fundamentem tej drużyny. To wielka radość dla wszystkich, którzy kochają Arsenal - powiedział Francuz.

Wenger zaprzeczył jakoby na decyzję aktualnego mistrza świata miała mieć wpływ rozmowa szkoleniowca z młodym piłkarzem. - Jaka jest sytuacja każdy widzi - krótko skomentował. - W mojej pracy bardzo ważna jest dyskrecja. - dodał

- Bardzo nas cieszy, że Cesc jako pierwszy mówiąc potocznie "oczyścił atmosferę" - zauważył Francuz. - Za tydzień zaczynamy rozgrywki ligowe i na tym się skupiamy, tylko o tym myślimy - szybko dorzucił.

W swoim pierwszym meczu tego sezonu Arsenal zagra na wyjeździe z FC Liverpool. W sobotę o 17 w Warszawie inauguracyjny mecz, otwierający nowy stadion Legiii Warszawa, angielski klub zmierzy się z "Wojskowymi". Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo na Sport.pl.

Arsenal Londyn chce Pepe Reinę