Premier League. Manchester United przegrał z Kansas City

Manchester United przegrał pierwsze spotkanie w serii meczów towarzyskich w USA. Podopieczni Alexa Fergusona ulegli 1:2 zespołowi Kansas City Wizards, mimo że Amerykanie przez całą drugą połowę grali w dziesiątkę.

Zobacz bramki z meczu na Z Czuba.tv ?

Drużyna z Kansas wygrała, choć pod koniec pierwszej połowy czerwoną kartkę otrzymał Jimmy Conrad. Sędzia wyrzucił go z boiska za faul na Dimitarze Berbatowie w 41. minucie, i podyktował rzut karny wykorzystany przez Bułgara. Wcześniej Kansas prowadziło już 1:0 po bramce Davy Arnaud z 11. minuty.

Amerykanie wyraźnie podrażnieni stratą obrońcy i bramki rzucili się do ataku, i jeszcze przed przerwą odzyskali prowadzanie. Kei Kamara wykorzystał podanie Ryana Smitha i pokonał Bena Amosa stojącego w tym spotkaniu w bramce United. W drugiej połowie mimo paru groźnych sytuacji kolejne bramki już nie padły.

Alex Ferguson wystawił w tym spotkaniu młody skład, z Amosem, Ritchie De Laetem i Mame Biramem Dioufem.