Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Agent Drogby: Rozmawiamy z Manchesterem City

Agent Didiera Drogby - Thierno Seydi, zdradził, że jest w trakcie rozmów z Manchesterem City w sprawie transferu jego klienta. - W tym wieku Didier musi zacząć myśleć o aspekcie finansowym - mówi Seydi.
Drogba miał w Chelsea Londyn wyśmienity sezon. Zdobył 29 goli i poprowadził "The Blues" do tytuły mistrza kraju oraz Pucharu Anglii. Gorzej wiodło mu się podczas mistrzostw świata w RPA, nie zmienia to jednak faktu, że 31-letni napastnik jest na celowniku kilku największych klubów Europy.

Thierno Seydi zdradza, że być może jeszcze przed końcem letniego okna transferowego piłkarz zaskoczy wszystkich i zdecyduje się na transfer.

- Może być niespodzianka jeszcze przed 31 sierpnia. W tym wieku Didier musi zacząć myśleć o aspekcie finansowym - przekonuje agent piłkarza.

- Klub, który będzie chciał Didiera, będzie musiał jednak słono zapłacić - dodaje Thierno Seydi.

Na tę chwile poważne rozmowy w sprawie transferu agent prowadzi tylko z Manchesterem City.

- Są dwa czy trzy kluby mocno zainteresowane Drogbą. Między innymi Olympique Marsylia, ale na ten transfer jest akurat za wcześnie. Jedyne poważne rozmowy prowadzimy z Manchesterem City - zdradza agent.

- Jednak odejście Didiera z Chelsea Londyn nie będzie łatwe, ponieważ ma on tu wszystko, czego potrzebuje - zakończył Thierno Seydi.

Joe Cole w Liverpoolu ?