Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłka nożna. Jeśli Benitez odejdzie, pociągnie za sobą Mascherano i Torresa?

Wobec informacji brytyjskiej prasy, jakoby Liverpool zaproponował Benitezowi polubowne rozwiązanie kontraktu, pojawiają się spekulacje, gdzie Hiszpan trafi teraz i jakich zawodników pociągnie za sobą do nowego klubu. Najczęściej mówi się o Interze Mediolan, który razem z trenerem miałby zatrudnić Mascherano i Torresa.
Transferowej karuzeli ciąg dalszy. W środę brytyjskie media podały informację, że Liverpool nie chce już Bezniteza i zaproponował Hiszpanowi polubowne rozwiązanie umowy - więcej czytaj tutaj.

Wobec tych rewelacji w mediach pojawiają się spekulacje - gdzie ewentualnie trafi Hiszpan i jakich zawodników pociągnie za sobą do nowego klubu.

Najczęściej wymienia się Inter Mediolan. Mistrzowie Włoch, zdobywcy krajowego pucharu oraz zwycięzcy Ligi Mistrzów zostali bez sternika, gdyż Jose Mourinho odszedł do Realu Madryt. Rafael Benitez, trener charyzmatyczny, byłby dobrym kandydatem na szkoleniowca Interu Mediolan, pełnego przecież graczy wybitnych, ale zarazem niesfornych.

Włoski, dobrze poinformowany dziennik, La Gazzetta dello Sport sugeruje, że Benitez przechodząc do Interu może pociągnąć za sobą ulubionych graczy Liverpoolu - Javiera Mascherano i Fernando Torresa.

Włoscy dziennikarze dodają jednak, że jeśli Inter faktycznie Beniteza zatrudni, to najpierw skupi się na sprowadzeniu wszechstronnego argentyńskiego piłkarza. Torres miałby być alternatywą na wypadek odejścia z Interu Diego Milito.

Agent Milito - Diego nie odejdzie ?