Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Deco po mistrzostwach we Fluminense?

Po mistrzostwach świata w RPA pomocnik reprezentacji Portugalii Deco, chce wrócić w swoje rodzinne strony i zasilić szeregi brazylijskiego Fluminense - pisze anielska prasa. Zawodnik Chelsea czeka już tylko na zielone światło od władz klubu.
32-letni zawodnik Chelsea uzgodnił warunki kontraktu z Fluminense podczas poniedziałkowego spotkania z władzami klubu. Nie ma jeszcze potwierdzenia ze strony Chelsea. Kontrakt Deco kończy się za rok, ale angielskie media piszą o wiekowej rewolucji w Chelsea - Abramowicz będzie chciał w następnym sezonie wymienić część starszych graczy na zdolną młodzież.

Portugalczyk jest niezadowolony ze swojej sytuacji w Londynie. Od dawna nie gra w pierwszym składzie The Blues i podobno jest zdesperowany, żeby wrócić w rodzinne strony.

W ostatnim tygodniu Deco przedwcześnie poleciał do Brazylii, zamiast świętować wraz z drużyną zdobycie podwójnej korony. Fluminense wykorzystało okazję i porozumiało się z reprezentantem Portugalii, mimo że starały się o niego również dwa inne wielkie brazylijskie kluby - Corinthians i Palmeiras.

MŚ 2010 na Facebooku - Bądź na bieżąco! ?