Premier League. Manchester City gromi Birmingham

W ostatnim meczu 34. kolejki Premier League Manchester City pewnie pokonał Birmingham City 5:1. Dwie bramki zdobył Adebayor. City umocniło się na czwartym miejscu w tabeli.

Zobacz bramki na Z Czuba.tv ?

Do 38 minuty nic nie zapowiadało takiego gradu bramek. Kanonadę rozpoczął Tevez, który strzelił na 1-0. Kolejne gole zdobywali Onuoha, Adebayor i Jerome dlla gości. Do przerwy City prowadziło 3-1.

Druga połowa rozpoczęła się od spokojnej gry gospodarzy. W 74. minucie po szybkiej kontrze na 4-1 podwyższył obrońca Nedum Onuoha. Wynik meczu ustalił w 88. minucie Adebayor, który spokojnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

Tym sposobem, The Citizens zrobili kolejny duży krok w kierunku wywalczenia 4 miejsca w tabeli, które jest premiowane grą w eliminacjach Ligi Mistrzów. Dla The Blues była to dziesiąta kolejna porażka na wyjeździe.

Torres u lekarza specjalisty czytaj tutaj ?