Premier League. Przerażająca kontuzja Aarona Ramseya

Aaron Ramsey z Arsenalu Londyn został zniesiony na noszach z boiska w 66. minucie meczu przeciwko Stoke. Młodego zawodnika bardzo brutalnie sfaulował Ryan Shawcross.

Tragiczna kontuzja Ramseya- wideo  ?

Karetkę podstawiono tuż przy boisku. Zawodnik miał na twarzy maskę tlenową, nie był w stanie podnieść się z murawy. Realizatorzy nie zdecydowali się na telewizyjną powtórkę fatalnego zagrania. Shawcross dostał czerwoną kartkę, nie protestował, ale schodząc z boiska ocierał łzy.

Jak donosi telewizja BBC Thomas Vermaelen i Cesc Fabregas, którzy stali bardzo blisko sytuacji odwracali wzrok i byli przerażeni. Gra została wstrzymana na kilka minut.

W momencie faulu było 1:1. Grające w "10" Stoke nie zdołało utrzymać dobrego rezultatu. W samej końcówce Arsenal zdobył dwa gole i wygrał 3:1.

Ramsey to młody, 19-letni talent brytyjskiej piłki. Pochodzący z Walii piłkarz gra na pozycji pomocnika.

Dwa lata temu doszło do równie tragicznego zdarzenia z udziałem zawodnika Arsenalu. Pochodzący z Brazylii reprezentant Chorwacji Eduardo da Silva został brutalnie sfaulowany przez Martina Taylora już w trzeciej minucie meczu przeciwko Birmingham. W dzień po kontuzji da Silva przeszedł operację. Kontuzja wyeliminowała go z udziału w Euro.

W hicie Premier League - Manchester City pokonało Chelsea ?