Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nowy kontrakt van der Sara

Edwin van der Sar przedłużył do czerwca 2011 r. kontrakt z Manchesterem United. Nie wiadomo jednak, czy Holender zagra w niedzielnym finale Pucharu Ligi z Aston Villą. Transmisja w SportKlubie o 16.
Wciąż czuję się dobrze i cieszę się grą. Chcę zdobywać z klubem kolejne trofea - twierdzi holenderski bramkarz, ale statystyka jest nieubłagana. W październiku skończy 40 lat. Coraz częściej leczy kontuzje, w tym sezonie z 41 meczów MU zagrał w 16.

Opóźnienie emerytury obniża szanse na grę Tomasza Kuszczaka. W tym sezonie Polak wygrał rywalizację z Benem Fosterem, a jeśli tylko Holender jest zdrowy, to on staje w bramce mistrzów Anglii. - Jestem zachwycony, że Edwin zdecydował się na przedłużenie kariery. Ma wielkie doświadczenie - mówi trener MU Alex Ferguson.

Szkot nie zdradził, który bramkarz wystąpi w finale Pucharu Ligi. Na pewno nie zagrają kontuzjowani Rio Ferdinand (plecy), Ryan Giggs (ramię) i Anderson, który po zerwaniu więzadeł w kolanie, ma sezon z głowy. Ferguson ma szanse na zdobycie 34. trofeum z MU. Martin O'Neill walczy o pierwsze z Aston Villą.

Włoska federacja odrzuciła odwołanie Jose Mourinho ?