Hull
0
0
0
Bramki: Zaha (3.), Benteke (34.), Milivojevic (85. karny), van Aanholt (90.) Kartki: Cabaye, Puncheon - żółta. Skład: Hennessey - Ward, Kelly, Tomkins, Schlupp - Cabaye (62. McArthur), Milivojević, Puncheon - Zaha, Benteke, Townsend (75. van Aanholt)
Hull
Kartki: Robertson, N'Diaye, Dawson, Davies - żółta. Skład Jakupović - Maguire (50. Davies), Ranocchia (46. Bowen), Dawson - Elmohamady, N'Diaye, Clucas, Robertson (46. Maloney) - Evandro - Niasse, Grosicki.
Hull City po porażce 0:4 z Crystal Palace definitywnie pożegnało się z Premier League. W lidze pozostaje Swansea City z Łukaszem Fabiańskim.
Hull City z Kamilem Grosickim żegna się z Premier League. Po sobotniej wygranej Swansea (2:0 z Sunderlandem), Tygrysy w niedzielę potrzebowały zwycięstwa na wyjeździe z Crystal Palace, ale przegrały aż 0:4 i za rok zagrają w Championship.

Mecz z Crystal Palace zaczął się dla drużyny Grosickiego fatalnie. W 3. minucie pomylił się Andrea Ranocchia (nie trafił w piłkę) i Wilfried Zaha wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Po tak katastrofalnym rozpoczęciu Hull już się nie podniosło - jeszcze przed przerwą straciło drugiego gola, a pod koniec spotkania kolejne dwa.

Porażka 0:4 przesądziła o spadku drużyny Grosickiego, ale jednocześnie zapewniła grę w angielskiej ekstraklasie Łukaszowi Fabiańskiemu. Przed ostatnią serią gier jego Swansea ma cztery punkty przewagi nad Hull i jest pewne utrzymania w Premier League.

Z angielską ekstraklasą żegnają się także Sunderland i Middlesbrough.