Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Mino Raiola: "Kolana Zlatana są w doskonałym stanie"

- Lekarze, którzy zajmowali się Zlatanem, przyznali, że nigdy nie widzieli czegoś takiego. Jego kolana są w doskonałym stanie. Do tej pory byli przekonani, że to niemożliwe, by piłkarz z 20-letnim doświadczeniem na boisku był w tak dobrym zdrowiu - powiedział dziennikowi "Expressen" agent Zlatana Ibrahimovicia, Mino Raiola.
Szwedzki napastnik podczas meczu ćwierćfinału Ligi Europy doznał groźnie wyglądającej kontuzji kolana. Piłkarz Manchesteru United przeszedł już operację w USA, a aktualnie przechodzi rehabilitację. Nie jest jednak pewne kiedy i czy w ogóle Zlatan wróci do gry.

Kilkanaście dni temu nadziei swoim fanom dodał sam zawodnik, który na Instagramie zapewnił, że to on sam zdecyduje o końcu swojej kariery. "Poddanie się nie wchodzi w grę. Do zobaczenia wkrótce" - napisał Zlatan. Teraz otuchy fanom na świecie dodał agent zawodnika.

- Lekarze, którzy zajmowali się Zlatanem, przyznali, że nigdy nie widzieli czegoś takiego. Jego kolana są w doskonałym stanie. Do tej pory byli przekonani, że to niemożliwe, by piłkarz z 20-letnim doświadczeniem na boisku był w tak dobrym zdrowiu. Zlatan dotychczas nie miał żadnych większych kontuzji, jego nogi nie były uszkodzone - powiedział dziennikowi "Expressen" Raiola.

- Ibrahimović jest tak silny, że lekarze chcą sprowadzić go do siebie po zakończeniu jego kariery i dokładnie zbadać. To są najlepsi lekarze w swojej dziedzinie, cały czas się dokształcają w temacie więzadeł i ścięgien dlatego chcą poznać fenomen Zlatana - zakończył.

Na razie wiadomo, że Zlatan nie zagra do końca sezonu. Jego przyszłość w Manchesterze United jest jednak niepewna, ponieważ kontrakt zawodnika wygasa wraz z końcem obecnych rozgrywek.