Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga angielska. Manchester United wyda 400 milionów euro na transfery?

Dziennikarz brytyjskiego Sky Sports Guillem Balague donosi, że Manchester United będzie chciał bardzo wzmocnić drużynę w czasie najbliższego okienka transferowego. Zarówno właściciele klubu, jak i Jose Mourinho nie są zadowoleni z potencjału swojego zespołu i wiele wskazuje na to, że Manchester będzie bardzo aktywny na rynku transferowym. Klub z Anglii może wydać na nowych zawodników nawet 400 milionów euro.
- Mam wiarygodne informacje, że właściciele Manchesteru United są skłonni wydać latem 300-400 milionów euro na nowych piłkarzy. Powiem więcej, jeśli będzie potrzeba, to znajdzie się więcej pieniędzy - mówi Guillem Balague. Takie informacje nie mogą jednak dziwić, bo jeśli przyjrzymy się wzmocnieniom w ostatnich latach, to łatwo zauważyć, że United w ostatnich pięciu latach wydało około 700 milionów euro. Niestety, kadra nie została znacząco wzmocniona, a część kibiców powiedziałaby nawet, że pieniądze zostały wyrzucone w błoto.

Dziennikarz wypowiedział się też na temat ewentualnego przejścia Davida de Gei do Realu Madryt. - Dlaczego miałby przejść do Królewskich? Tutaj jest numerem jeden, a w Madrycie zarabiałby mniejsze pieniądze. Także presja byłaby większa. Moim zdaniem wcale nie zgłaszał wniosku, w którym domagałby się odejścia - dodał dziennikarz.