Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Angielskie media po występie Grosickiego: Z nim nigdy nie jest nudno

- Z Kamilem Grosickim nigdy nie jest nudno - oceniło "Hull Daily Mail" po występie Polaka w meczu Hull - Swansea (2-1).
- Można śmiało stwierdzić, że Polak ma za sobą przeciętne spotkanie. To on stwarzał zagrożenie w pierwszej połowie, otrzymywał piłki przy linii bocznej i ścinał do środka. Gdy miał piłkę, można było spodziewać się jakiegoś zagrożenia. Ale jego ostatnie podanie często pozostawiało wiele do życzenia. To popołudnie zostało najlepiej podsumowane przez jego rzut wolny z drugiej połowy; piłka poszybowała wysoko, wysoko nad poprzeczką. Takie zagranie pasowałoby bardziej do rugby - pisze "Hull Daily Mail" chwaląc Grosickiego za nieustępliwość. Mimo kilku nieudanych zagrań nie poddawał się i cały czas był bardzo aktywny.

Nieudany wolny zauważyło również tabloidowe "The Sun". - To kandydat do najgorszego stałego fragmentu gry w tym sezonie - napisano. Polak dostał ocenę 6 (skala 1-10), identyczną do Łukasza Fabiańskiego. Od "Daily Mail" Grosicki dostał 6, natomiast bramkarz reprezentacji Polski "siódemkę". Za to Goal.com pochwaliło Grosickiego za jego występ i przyznało mu 3,5 gwiazdki (na 5).

Hull znajduje się na 18., spadkowym miejscu. Ma na koncie 24 pkt i do bezpiecznej strefy traci jeden punkt. Swansea ma zaledwie dwa punkty więcej od Hull i zajmuje 16. miejsce.