Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Mino Raiola : Zlatan Ibrahimović jest zakochany w Neapolu

- Zlatan Ibrahimović jest zakochany w Neapolu - twierdzi agent Szweda Mino Raiola. Twierdzi, że Szwed wcale nie musi zakończyć kariery w Manchesterze United.
Umowa Ibrahimovicia z "Czerwonymi Diabłami" wygasa wraz z końcem sezonu, ale ma zostać przedłużona jeszcze o kolejny rok. Szwed wcześniej grał we Włoszech w barwach Juventusu oraz Milanu. Czy Napoli dołączy do tej listy?

- Ibrahimović od zawsze jest zakochany w Neapolu, uwielbia pasję Neapolitańczyków. Otwarcie mówił, że dorastał w rodzinie o podobnej mentalności. Wie, co oznacza miłość Neapolitańczyków, ich pasja go przyciąga. De Laurentiis [Aurelio, prezes Napoli] go zna, a ze Zlatanem nigdy nie wiesz, co się stanie.

Napoli jest zainteresowane również innym klientem Raioli - Mario Balotellim. W tym mieście mieszka jego córka Pia. - Mario dobrze czuje się w Nicei i chce pokazać światu, że się zmienił. Wiele klubów o niego pytało, od Chin po północną Europę, ale poczekamy jeszcze kilka miesięcy. Niczego nie wykluczamy, ani Napoli, ani innych klubów. Zobaczymy, co stanie się latem.

Złe informacje dla Nawałki... Reprezentanci Polski mają problemy w swoich klubach