Premier League. Manchester United zremisował z Liverpoolem

Manchester United zremisował 1:1 z Liverpoolem w hicie 21. kolejki Premier League. Bramkę dla gospodarzy po przerwie zdobył Zlatan Ibrahimović, przed przerwą gola dla gości strzelił James Milner.

Była 84. minuta "Derbów Anglii", kiedy strzał głową Marouane'a Fellainiego zatrzymał się na słupku bramki Simona Mignoleta. Do piłki w polu karnym Liverpoolu dopadł jednak Antonio Valencia, który dokładnie dośrodkował na głowę Zlatana Ibrahimovicia. Szwed strzelił swojego 14 gola w tym sezonie i uratował "Czerwonym Diabłom" punkt w starciu z odwiecznym rywalem.

United do przerwy przegrywali bowiem 0:1 po golu Jamesa Milnera. Reprezentant Anglii w 27. minucie pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką w "szesnastce" Paula Pogby.

Z remisu na Old Trafford najbardziej cieszyły się dwie londyńskie drużyny - Chelsea i Tottenham. Zespół Antonio Conte w sobotę pokonał 3:0 Leicester City i dzięki remisowi Liverpoolu powiększył nad nim przewagę w tabeli z pięciu do siedmiu punktów. Drugi, z taką samą ilością punktów co Liverpool, jest właśnie Tottenham. Manchester United wciąż zajmuje szóstą lokatę w rozgrywkach i do lidera traci już 12 punktów.

Cristiano Ronaldo zgarnął najważniejszą nagrodę, ale SHOW skradła jego partnerka. PIĘKNIE