Premier League. Jose Mourinho ukarany za zachowanie podczas meczu z West Hamem

16 tys. funtów grzywny będzie musiał zapłacić Jose Mourinho za swoje zachowanie podczas niedzielnego meczu Manchesteru United z West Hamem. Portugalczyk nie będzie mógł również zasiąść na ławce "Czerwonych Diabłów" w jednym spotkaniu.
To efekt zachowania Mourinho z pierwszej połowy ostatniego ligowego starcia z WHU (1:1). Portugalczyk, niezadowolony z decyzji sędziego, który ukarał żółtą kartką Paula Pogbę, kopnął w stojący przy linii bocznej bidon z wodą. Arbiter Jonathan Moss wysłał szkoleniowca Manchesteru United na trybuny, a była to dopiero 27. minuta meczu. To już druga taka kara dla Mourinho w tym sezonie.

W środę sprawa miała swój ciąg dalszy. Mourinho został ukarany grzywną w wysokości 16 tys. funtów, nie będzie mógł też usiąść na ławce United podczas jednego meczu. Kara w życie wchodzi natychmiastowo, co oznacza, że Portugalczyk z trybun obejrzy środowe spotkanie swojej drużyny w West Hamem w ramach Pucharu Ligi. Początek starcia na Old Trafford o godz. 21.