Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Skandal pedofilski w angielskim futbolu. Barry Bennell został znaleziony nieprzytomny w hotelu

Ciąg dalszy skandalu pedofilskiego w angielskim futbolu. Będący w centrum afery Barry Bennell jest w szpitalu po tym, jak został znaleziony nieprzytomny w hotelu.
O sprawie głośno zrobiło się dwa tygodnie. Na łamach "Guardiana" były piłkarz Crewe Alexandra Andy Woodward zdradził, że był w tym klubie molestowany przez trenera. Bennell został zatrudniony w klubie w 1978 roku i pracował przez kolejnych kilkanaście lat. Po Woodwardzie ujawniły się kolejne osoby oskarżające Bennella o molestowanie i gwałty. Chris Unsworth, jedna z ofiar, opowiedział, jak został przez niego zgwałcony 50-100 razy. Pierwszy raz do gwałtu doszło gdy miał dziewięć lat.

Bennell był już trzykrotnie skazany. Najpierw w 1994 na Florydzie, cztery lata później w Anglii i ponownie w 2015. Przesiedział w więzieniu piętnaście lat, śledczy ze Stanów Zjednoczonych pisali o jego "ogromnym apetycie na chłopców", on sam policjantom wyznał, że "jest potworem". Więcej szczegółów tutaj. 62-letni pedofil ma nowotwór szczęki. Miał stracić część języka podczas operacji przeprowadzonej w 2011 roku.

Griezmann w hicie i inne najlepsze sportowe reklamy! [WIDEO]