Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga angielska. Michał Żyro może wrócić pod koniec sezonu

Wolverhampton jest zadowolone z postępów kontuzjowanego Polaka, ale Żyro nie wróci do gry wcześniej, niż w rok po okropnej kontuzji kolana
Rekonwalescencja 24-latka po koszmarnym zerwaniu więzadła w kolanie przebiega zgodnie z planem. Żyro cały czas chodzi na fizjoterapię i może wrócić do lekkich treningów nawet już za dwa miesiące.

Szef klubowego gabinetu medycznego Phil Hayward jest zadowolony z postępów Żyry, ale, naturalnie, nie chce wypychać go do gry za szybko. Jest jednak zdania, że już w kwietniu Polak może wrócić do profesjonalnej gry.

- Ma się dobrze. Niedawno miał spotkanie z konsultantem, który jest bardzo zadowolony z leczenia - mówi Hayward.

- Myślimy o końcówce sezonu, może kwietniu, czyli dokładnie rok od kontuzji. Jest na dobrym torze. Radzi sobie nieźle, ale raczej powoli odhaczamy kolejne punkty i nie myślimy za bardzo do przodu - wyjaśnia lekarz.

- To nie są proste kontuzje. Uraz więzadła krzyżowego nie jest poważny, tylko zagrażający karierze - ostrzega jeszcze Hayward. - Pomaga w tym wszystkim też fakt, że ma unormowaną sytuację rodzinną. Jest w innym kraju, ale nie siedzi samotnie w mieszkaniu - dodaje lekarz. - Jest naprawdę optymistyczny. Pogodził się z kontuzją i dzielnie rozpoczął proces, mający pozwolić na powrót do treningów.

Żyro dołączył do Wolverhampton z Legii Warszawa w styczniu 2015 r. Strzelił trzy gole w ośmiu meczach.

Tak efektownych regat nie ma nigdzie w Polsce!

W tych klubach zarabia się najwięcej. Top10 bez Realu Madryt?


Zdjęcie Lanki Puma EVOPOWER 3.3 FG (103531) Zdjęcie Lanki Puma EVOSPEED 4.3 FG (103018) Zdjęcie Lanki Puma EVOSPEED SL FG 103235
Lanki Puma EVOPOWER 3.3 FG ... Lanki Puma EVOSPEED 4.3 FG ... Lanki Puma EVOSPEED SL FG 1...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info