Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nc+ nie może pokazywać części meczów ligi angielskiej. Kara za piractwo pubów na Wyspach

Kanały sportowe nc+ nie mogły pokazywać ostatnio meczów ligi angielskiej rozgrywanych w soboty o godz. 16.00. Powód? Nielegalne udostępnianie transmisji w pubach w Wielkiej Brytanii przy wykorzystaniu dekoderów tej platformy
Sobotnie mecze o tej porze nie były transmitowane przez ostatnie dwa tygodnie. Fani na fanpage'u Canal+ Sport narzekali na ten fakt i zastanawiali się, czym jest spowodowana nagła zmiana (wcześniej nc+ zawsze pokazywało jakiś mecz o tej godzinie).

Firma wytłumaczyła to zamieszanie. Winni są piraci, którzy użyli dekoderów nc+ do nielegalnego transmitowania meczów Premier League w pubach i innych miejscach publicznych. - Chcielibyśmy Was także zapewnić, że całkowita liczba meczów transmitowanych na żywo w sezonie pozostanie niezmieniona i podejmiemy wszelkie działania, aby rozwiązać tę nieoczekiwaną sytuację. Będziemy Was na bieżąco informować o rozwoju wydarzeń - poinformowali przedstawiciele nc+.Nie wiadomo jak długo potrwa ta sytuacja. - Intensywnie działamy, aby jak najszybciej skutecznie rozwiązać tę nieoczekiwaną sytuację. Oficjalną informację w tej sprawie zakomunikujemy natychmiast, gdy zapadną decyzje - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Sławomir Rykowski, koordynator ds. PR kanałów sportowych nc+Były bramkarz reprezentacji Niemiec zrobił z siebie bestię i zadebiutował w WWE!