Liga angielska. Maskotka pożera przeciwnika [WIDEO]

Na zapleczu ligi angielskiej, rozegrane zostało spotkanie między Derby County a Blackburn Rovers. W przerwie meczu gospodarze spotkania przygotowali dla kibiców najoryginalniejszy pokaz w historii piłki nożnej.
W sobotnim spotkaniu między Derby County a Blackburn Rovers w 9 kolejce rozgrywek Championship drużyna gospodarzy postanowiła przygotować pokaz dla kibiców. Ku ich zaskoczeniu po gwizdku na przerwę, na boisku pokazał się nieznana osoba w stroju z Blackburn i maskotka drużyny z Derby County, Rammie.

Niespodziewanie, trafiona piłką maskotka wpadła w szał i ku radości dzieci obecnych na stadionie zaczęła zjadać swojego prześladowcę. Po krótkiej chwili ofiara została zjedzona, wypluta i w biegu opuściła stadion.

Mimo porażki drużyny Derby 1:2 kibice długo będą pamiętać pokaz i śmiać się po tym meczu.

Zdjęcie Lanki Puma EVOPOWER 3.3 FG (103557) Zdjęcie Lanki Puma EvoSpeed 102887-01 Zdjęcie Lanki Puma EVOSPEED 4.5 TRICKS FG 103592
Lanki Puma EVOPOWER 3.3 FG ... Lanki Puma EvoSpeed 102887-01 Lanki Puma EVOSPEED 4.5 TRI...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info