Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Ryan Giggs nowym trenerem Swansea City?

Legenda Manchesteru United, Ryan Giggs jest głównym kandydatem do zastąpienia szkoleniowca Swansea City, w którego składzie gra Łukasz Fabiański. Powodem tej decyzji są bardzo rozczarowujące wyniki osiągane przez zespół.
Swansea City z Łukaszem Fabiańskim w składzie rozczarowuje w tym sezonie. Zdaniem "Daily Telegraph" zdobyte cztery punkty w pięciu meczach i brak perspektyw na poprawę wyników w najbliższych kilku kolejkach sprawiły że cierpliwość zarządu do Włocha już się skończyła.

Nazywany przez media i kibiców "chodzącym żywym trupem" trener ma zostać jak najszybciej zwolniony. Głównym kandydatem do objęcia zespołu jest legenda Manchesteru United, Ryan Giggs.

Zdaniem zarządu doświadczenie szkoleniowca, które zdobył w United jako grający trener po zwolnieniu Davida Moyes oraz jako asystent Luisa van Gaala jest wystarczające by objąć stery klubu z Liberty Stadium.

Guidolin ma stracić pracę w momencie rozpoczęcia październikowej przerwy reprezentacyjnej, tym samym będzie musiał jeszcze rozegrać spotkanie z Manchesterem City i Liverpoolem. Po tych spotkaniach zawodników przejmie Ryan Giggs.