Premier League. Liverpool lepszy od Chelsea w hicie kolejki

W piątkowym spotkaniu, otwierającym piątą serię spotkań Chelsea przegrała przed własną publicznością z Liverpoolem 1-2.
Drużyna Antonio Conte chciała przedłużyć serię meczów bez porażki, jednak już w siedemnastej minucie spotkania, źle ustawiona obrona Chelsea, nie upilnowała Lovrena, który na bramkę zamienił podanie od Coutinho.

Dwadzieścia minut później było już 2:0. Pięknym strzałem z poza karnego popisał się Henderson. Courtois nie miał nic do powiedzenia i musiał wyciągać piłkę z bramki.

W drugiej połowie bramkę dla Chelsea zdobył Costa, który wykorzystał dobre podanie Maticia . Niestety, mimo wielu kolejnych okazji, nie zobaczyliśmy już więcej bramek.

Dzięki temu zwycięstwu Liverpool zrównał się z Chelsea punktami - obie drużyny zgromadziły ich 10. Chelsea jest czwarta, Liverpool. W sobotę i niedzielę reszta spotkań 5. kolejki.

Kibice śmieją się z Legii po katastrofie w Lidze Mistrzów. Prezydent Duda komentuje [MEMY]

Zdjęcie LANKI NIKE MAGISTA OLA LANKI 651551-106 Zdjęcie Lanki Nike Mercurial Victory IV Fg 555613-380 Zdjęcie Lanki Nike Mercurial Victory IV FG 555613-570
LANKI NIKE MAGISTA OLA LANK... Lanki Nike Mercurial Victor... Lanki Nike Mercurial Victor...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info