Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga angielska. Zwierzenia Marcusa Rashforda

Młody napastnik Manchesteru United, Marcus Rashford, udzielił wywiadu dla "Inside United", w którym opowiedział o swoim idolu i motywacji w trakcie dorastania w klubie, Cristiano Ronaldo
Uznawany za jeden z największych młodych talentów napastnik, Marcus Rashford, zdecydował się na udzielenie wywiadu dla oficjalnego pisma Manchesteru United, "Inside United". W trakcie rozmowy, młody piłkarz wyjawił iż jego idolem z młodych lat i wzorem do naśladowania był Cristiano Ronaldo.Zawodnik stwierdzil: "Kiedy Cristiano Ronaldo przechodził do United, wszyscy go podziwiali" poczym dodał że "rzeczą która najbardziej mi imponowała wynikała stąd, że był młody, a już chciał zostać najlepszym zawodnikiem na świecie".

Młody piłkarz wypowiedział się również o tym, co było powodem wielkiego sukcesu piłkarza. Jego zdaniem wynikało to z pracy jaką codziennie wykonywał Ronaldo. "Ciężko pracował każdego dnia. Codziennie można go było zobaczyć na siłowni co skutkowało dobrymi wynikami na boisku. On naprawdę chciał zostać najlepszym zawodnikiem na świecie."

Młody piłkarz ma potencjał i bardzo dobry wzorzec. Fenomenalnie występował w swoim pierwszym sezonie pod pieczą Louisa van Gaala, odwdzięczając się pięknymi bramkami w barwach swojego klubu. Jego osiągnięcia nie umknęły również uwadze byłemu już selekcjonerowi reprezentacji Anglii, Royowi Hodsonowi, który powołał go do reprezentacji Anglii na Euro 2016.

Czy jego talent rozwinie się pod opieką Jose Mourinho? Tego dowiemy się już niedługo. Mamy nadzieję że dalej będzie ciężko pracował i będzie dawał dużo radości swoim kibicom w ukochanym klubie.

Zdjęcie Adidas Manchester United koszulka RMAN103 Zdjęcie Adidas Manchester United koszulka RMAN117 Zdjęcie Adidas Manchester United - koszulka RMAN102
Adidas Manchester United ko... Adidas Manchester United ko... Adidas Manchester United - ...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info