Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Angielska. Najbardziej dynamiczny pojedynek na linii bocznej w historii! [Wideo]

Emocje po derbach Manchesteru już opadły, ale dalszym analizom nie ma końca. Ciekawym przykładem jednej z nich jest porównanie obu menedżerów, którzy w trakcie meczu szaleli przy linii bocznej.
Ostatnie starcie między Jose Mourinho a Pepem Guardiolą zakończyło się sukcesem tego drugiego, gdyż City pokonało United 2-1. Mecz nie był wyrównany gdyż City bardzo dominowało i konsekwentnie wykorzystywało błędy przeciwnika.

Żaden z trenerów nie mógł utrzymać nerwów na wodzy i obaj, starali się wspierać swój zespół na wszelkie możliwe i dostępne sposoby.Obaj pokazywali taktyki, krzyczeli i tańczyli na linii bocznej, licząc że pomogą swoim podopiecznym. Jak widać skuteczniejszy okazał się Guardiola, który czasami również błyskał niecenzuralnymi ocenami w stronę tego co widzi, między innymi podczas faulu na Waynie Rooneyu, wyrwało mu się "bull**it".

Jak widać, piłka dla obu trenerów jest bardzo ważna i wspaniale widzieć tych dwóch wirtuozów, którzy z pasją wykonują swoje obowiązki. Mamy nadzieję że będziemy widzieli więcej takich postaw.