Premier League. Manchester United niepokonany. Rashford dał zwycięstwo w doliczonym czasie gry

Manchester United odniósł trzecie zwycięstwo w trzecim meczu nowego sezonu Premier League. Ekipa Jose Mourinho pokonała na wyjeździe Hull 1:0, a jedyną bramkę strzelił Marcus Rashford w 92. minucie deszczowego spotkania.
Rashford wykorzystał znakomite podanie Wayne'a Rooneya, który po ładnym rajdzie z lewej strony zagrał piłkę przed bramkę prosto na nogę 18-latka. Rashford był w tym meczu tylko rezerwowym, wszedł na boisko w 71. minucie zmieniając Juana Matę. Po trzech spotkaniach zespół Jose Mourinho ma dziewięć punktów, tak samo jak Chelsea, która pokonała Burnley 3:0 po golach Belga Edena Hazarda, Brazylijczyka Williana i Nigeryjczyka Victora Mosesa.

Niepokonany może być jeszcze tylko jeden zespół - Manchester City. "The Citizens" w niedzielę podejmą West Ham United.