Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Właściciel klubu Kapustki i Wasilewskiego kupił piłkarzom drogie samochody

Właściciel Leicester nagrodził swoich piłkarzy za poprzedni sezon, w którym zdobyli mistrzostwo Anglii. Vivhai Srivaddhanaprabha podarował zawodnikom kilkanaście samochodów marki BMW.
Piłkarze Leicester mieli miłą niespodziankę. W piątek rano przed stadionem Leicester City zaparkowało 19 samochodów marki BMW.

To prezent od tajskiego właściciela klubu. Vivhai Srivaddhanaprabha w nagrodę za zdobyte mistrzostwo Anglii zafundował swoim zawodnikom bardzo prestiżowe samochody.

Od tej pory piłkarze "Lisów" będą mogli jeździć sportowym samochodem o napędzie hybrydowym BMW i8, którego cena to 100 tys. funtów (ok. 0,5 mln złotych).

- 19 BMW i8 dla piłkarzy, którzy zdobyli tytuł mistrzowski. Co za szef. Niewiarygodne - można przeczytać na oficjalnym profilu Leicester na Twitterze. Początkowo właściciel zamierzał dać każdemu piłkarzowi Mercedesa klasy B kosztującego ok. 32 tys. funtów.

Nie wiadomo czy wszyscy piłkarze otrzymają samochody, ponieważ kadra zespołu liczy 23 zawodników. Według angielskiego "Metra" pechowa czwórka to Joe Dodoo, Andrej Kramarić, Yohan Benalouane i była gwiazda zespołu N'Golo Kante, która latem przeniosła się do Chelsea.

Jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę minut, jaką piłkarze spędzili na boisku, Marcin Wasilewski powinien na pewno dostać nowe BMW. Rozegrał w poprzednim sezonie 302 minuty, co daje mu szesnasty wynik w zespole. Gorzej jeśli pod uwagę wzięto liczbę występów - pod tym względem Wasilewski był dwudziesty w Leicester.Strzelił gola Barcelonie, a teraz gra w Górniku Łęczna. Kariera do poprawki, ale wybranka piękna! [ZDJĘCIA]