Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Marcin Wasilewski powitał Bartosza Kapustkę

Bartosz Kapustka oficjalnie został zawodnikiem mistrza Anglii. W drużynie od razu ciepło powitał go starszy kolega, Marcin Wasilewski.
Kapustka w środę podpisał pięcioletni kontrakt z Leicester. Jeszcze tego samego dnia wspólnym zdjęciem na Instagramie w nowym zespole powitał go Marcin Wasilewski, który w Leicester gra od 2013 roku.

- Witaj w Leicester - napisał Wasilewski.Kapustka pochodzi z Tarnowa, ale pierwsze kroki w seniorskiej piłce stawiał w Cracovii. W ekstraklasie zadebiutował pod wodzą Wojciecha Stawowego w marcu 2014 roku. Niedawno jego kariera nabrała rozpędu. - Nie zdążyłem nawet pomarzyć o reprezentacji Polski, a już w niej zadebiutowałem - mówił w wywiadach.

W Leicester będzie grał z numerem 14. Jest piątym piłkarzem, jaki tego lata podpisał kontrakt z mistrzami Anglii. Wcześniej z drużyną Claudio Ranieriego związali się Luis Hernandez, Ron-Robert Zieler, Papy Mendy i Ahmed Musa.Strzelił gola Barcelonie, a teraz gra w Górniku Łęczna. Kariera do poprawki, ale wybranka piękna! [ZDJĘCIA]


Zdjęcie NIKE PIŁKA NOŻNA TEAM TRAINING 5 SC1911 775 Zdjęcie NIKE PIŁKA MERCURIAL VEER Zdjęcie NIKE Piłka nozna Club Team
NIKE PIŁKA NOŻNA TEAM TRAIN... NIKE PIŁKA MERCURIAL VEER NIKE Piłka nozna Club Team
Porównaj ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info