Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Peter Schmeichel: Manchester United Louisa van Gaala zanudził mnie na śmierć

- Manchester United zanudził mnie na śmierć w tym sezonie - powiedziała legenda "Czerwonych Diabłów" Peter Schmeichel.
Duńskiego bramkarza nie trzeba przedstawiać fanom piłki nożnej; w ekipie prowadzonej przez Sir Alexa Fergusona zagrał ponad 400 spotkań.

- Manchester - klub który kocham i któremu kibicuję od dziecka - zanudził mnie na śmierć w tym sezonie. Jesteśmy jednym z klubów, który zmierza w absolutnie złym kierunku - powiedział Schmeichel w rozmowie ze "Sky Sports". - Nigdy nie graliśmy takiego futbolu jak teraz. Nigdy nie graliśmy po to, by prowadzić 1-0 i zacząć się bronić. Zawsze chcieliśmy strzelić drugiego gola, a potem trzeciego.

- Cała ciężka praca Sir Alexa Fergusona została zaprzepaszczona w bardzo krótkim czasie. Ja, jako kibic, chcę, by zespół wygrywał, ale również grał dobrze. Chcę oglądać ekscytujących piłkarzy.

Duńczyk wypowiedział się również na temat możliwego transferu Zlatana Ibrahimovicia na Old Trafford. - Chciałbym, aby zagrał w Manchesterze, powtarzam to od dłuższego czasu. Urodził się po to, by zagrać w Mancehsterze United. Jest jak Eric Cantona, mógłby zainspirować chłopaków w szatni oraz kibiców. O to właśnie chodzi. By nie odbywać niedzielnej drzemki na Old Trafford.

Manchester United zajął 5. miejsce w minionym sezonie Premier League i zagra w Lidze Europy.Sensacja! Najlepsza jedenastka sezonu bez Messiego i Ronaldo