Premier League. Artur Boruc obronił rzut karny [WIDEO]

Bournemouth Artura Boruca zremisowało 1:1 z WBA w meczu 37. kolejki ligi angielskiej. Polski bramkarz rozegrał całe spotkanie i obronił rzut karny.
Bournemouth
Bramki: Ritchie (82.) Kartki: Elphick, Arter - żółta Skład: Boruc - Francis, Elphick, Cook, Daniels - Gradel (61. King), Arter, Surman, Stanislas (74. Ritchie) - Afobe (60. Wilson), Grabban
Bramki: Rondon (16.) Kartki: Yacob - żółta Skład: Foster - Dawson, Evans, Olsson, McAuley - Yacob, Fletcher - Leko (86. Sandro), Gardner (74. Berahino), McClean - Rondon
Goście z WBA prowadzili od 15 minuty po strzale Salomona Rondona. Remis uratował Bournemouth na osiem minut przed końcem spotkania Matt Ritchie. Ale i Artur Boruc był wielkim bohaterem gospodarzy. W 43 minucie obronił strzał z rzutu karnego Craiga Gardnera.

Po 37. kolejkach Bournemouth zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 42 punktów i jest pewne utrzymania w angielskiej ekstraklasie.

Danielle Grace, czyli nowa dziewczyna Cristiano Ronaldo?