Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Chelsea odrzuciła chińskie miliony za Oscara

Aż 75 milionów euro byli gotowi zapłacić przedstawiciele chińskiego klubu Jiangsu Sainty za transfer Oscara. Chelsea ofertę odrzuciła - informuje ?The Sun?.
Chińskie kluby były największymi graczami podczas zimowego okna transferowego w Europie. Cztery z pięciu najwyższych kwot odstępnego zapłaciły za piłkarzy kluby z Chin. Hitem były przenosiny Jacksona Martineza z Atletico Madryt do Guangzhou Evergrande za 42 miliony euro. To transferowy rekord zimy.

Jeszcze więcej, bo aż 75 milionów euro, oferowali przedstawiciele Jiangsu Sainty za 24-letniego Oscara z Chelsea. Władze "The Blues" ofertę za swojego napastnika odrzuciły, ale według informacji "The Sun" chińskiego klubu to nie zniechęciło. Zamierza latem złożyć kolejną propozycję transferu Brazylijczyka.

Jiangsu Sainty zimą ściągnęło już jednego piłkarza Chelsea - za 28 milionów euro do chińskiego średniaka trafił inny Brazylijczyk - Ramires. Do klubu trafił też Alex Teixeira z Szachtara Donieck, za którego zapłacili aż 50 milionów funtów.

Wytatuowali sobie herby klubu na ciele, choć grają gdzie indziej [ZDJĘCIA]