Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Victor Valdes przechodzi z Manchesteru United do Standardu Liege

Końca dobiegł koszmar Victora Valdesa w Manchesterze United. Hiszpański bramkarz zostanie wypożyczony do końca sezonu do belgijskiego Standardu Liege.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Hiszpański bramkarz trafił do Manchesteru z wolnego transferu w styczniu 2015 roku. Długo pozostawał bez klubu po tym, jak zdecydował się nie przedłużać kontraktu z FC Barceloną, a na domiar złego doznał poważnej kontuzji kolana.

W Manchesterze 34-letni Valdes zagrał zaledwie dwa mecze. Tych występów z pewnością miałby więcej, gdyby nie kłótnia z Louisem van Gaalem po tym, jak odmówił gry w drużynie rezerw. - Żeby być bramkarzem Manchesteru United, trzeba spełnić wiele aspektów mojej filozofii. Gdy nie grasz w pierwszym zespole, musisz grać w rezerwach. Jeżeli tego nie przestrzegasz, wyjście jest tylko jedno. Odejście z klubu - mówił już latem holenderski trener.

Dla obu stron to najlepsze wyjście. Manchester United ma jednak opłacać część wysokich zarobków Valdesa, bo Standard Liege - 10-krotny mistrz Belgii - nie jest w stanie pokryć ich w całości. Valdes pożegnał się już z kibicami Manchesteru dziękując im za wsparcie.

Zdjęcie Nike Ochraniacze Piłkarskie Mercurial Lite Sp0284 805 Zdjęcie NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE PARK GUARD SP0253-067 Zdjęcie Nike Ochraniacze piłkarskie Protegga Shield SP0256-407
Nike Ochraniacze Piłkarskie... NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE... Nike Ochraniacze piłkarskie...
Sprawdź ceny ? Porównaj ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info


Czy Victor Valdes wróci na najwyższy poziom?