Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Angielska prasa nie ma wątpliwości. Mourinho chce do United!

Portugalczyk otrzymał już kilka ofert z innych klubów, ale jego przedstawiciele sondują możliwość pracy w Manchesterze United - informuje ESPN.
Styl bycia i defensywna taktyka przeszkodziły Portugalczykowi dwa i pół roku temu zastąpić Sir Alexa Fergusona na Old Trafford. Władze Manchesteru uznały, że Mourinho nie pasuje do zespołu i wybrały Davida Moyesa. Portugalczyk już wtedy zaznaczał, że w przyszłości chciałby prowadzić zespół z Manchesteru.

Po zwolnieniu Mourinho z Chelsea temat jego przenosin do United wrócił na czołówki brytyjskich mediów. Dodatkowe emocje rozbudza fakt, że Ed Woodward, dyrektor wykonawczy Czerwonych Diabłów jest mocno powiązany z Jorge Mendesem, który reprezentuje interesy Portugalczyka.

Menadżerem Machesteru United jest Louis van Gaal, ale wyniki osiągane przez drużynę nie zadowalają zarządu i kibiców Czerwonych Diabłów. Jose Mourinho jest więc jednym z głównych kandydatów do zastąpienia holenderskiego szkoleniowca. Jego przedstawiciele sondują możliwość pracy w Manchesterze i wszystkie inne ofert na razie muszą poczekać - twierdzi ESPN.Dziewięć zdjęć Jose Mourinho które pokazują, czym ten sezon jest dla kibiców Chelsea


Czy Manchester United to dobry klub dla Mourinho?