Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Frank Lampard: Zwolnienie Mourinho nie ma sensu

- Po co robić nagłą zmianę, która nie wpłynie za bardzo na ten rok? - pyta retorycznie Frank Lampard. Były pomocnik Chelsea opowiada się za tym, by trenerem tego klubu dalej pozostał Jose Mourinho.
W poniedziałek Chelsea przegrała 1:2 z Leicester i po 16 kolejkach z 15 punktami zajmuje 16. miejsce w Premier League. - Czuję, że moja praca została zdradzona przez moich piłkarzy - powiedział Mourinho po meczu.

"Epoka Mourinho właśnie się skończyła" - komentuje dziennikarz "Tygodnika Powszechnego" Michał Okoński.

Innego zdania jest Lampard, który zdecydowanie sprzeciwił się pomysłowi zwolnienia Portugalczyka. - Po co robić nagłą zmianę, która nie wpłynie za bardzo na ten rok? Chelsea nie skończy raczej w pierwszej czwórce, ani nawet w pierwszej szóstce. Nie spadną z też z ligi, więc punkt widzenia Romana Abramowicza to 'Wstrzymajmy się, zobaczmy co się wydarzy na koniec sezonu' - powiedział Lampard w rozmowie ze "Sky Sports".

Rosyjski właściciel klubu darzy Portugalczyka zaufaniem i wciąż popiera trenera. - Zatrudnienie Mourinho to długoterminowy plan. Co można zyskać pozbywając się go teraz? - spytał retorycznie Lampard.

"Grecki bóg", "Wspaniały", "Nasz bohater", czyli angielska prasa w euforii po wyczynie Girouda [ZDJĘCIA]


Czy Jose Mourinho powinien zostać zwolniony ze stanowiska trenera Chelsea Londyn?