0
1
1
West Ham
Bramki: Zarate (17.), Carroll (79.) Kartki: Kouyate - żółta Skład: Adrian - Jenkinson, Collins, Tomkins, Cresswell - Noble (90. Ogbonna), Kouyate - Lanzini (82. Obiang), Payet, Zarate (69. Carroll) - Sakho
Chelsea
Bramki: Cahill (56.) Kartki: Azpilicueta, Matić, Costa, Fabregas, Willian, Mikel - żółta; Matić - czerwona (za drugą żółtą) Skład: Begović - Zouma, Cahill, Terry, Azpilicueta (87. Baba) - Matić, Ramires (82. Falcao) - Willian, Fabregas (46. Mikel), Hazard - Costa
Chelsea przegrała kolejny ligowy mecz - tym razem derby Londynu z West Hamem 1:2. W przerwie czerwoną kartkę zobaczył trener Chelsea Jose Mourinho. Portugalczyk został odesłany na trybuny.
W meczu 10. kolejki Premier League Chelsea przegrała na wyjeździe z West Hamem 1:2. Piłkarze "The Blues" kończyli ten mecz w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Nemanji Matica, i... bez trenera.

Jak donoszą dziennikarze BBC, Jose Mourinho w przerwie spotkania zaczął głośno protestować przeciwko decyzji arbitra o ukaraniu Serba. Nie skończyło się tylko na reprymendzie ustnej, Portugalczyk próbował się dostać do pokoju sędziowskiego, za co Jonathan Moss pokazał Mourinho czerwoną kartkę i wysłał menedżera na trybuny.