Premier League. Chelsea przegrała, a Jose Mourinho dostał czerwoną kartkę!

Chelsea przegrała kolejny ligowy mecz - tym razem derby Londynu z West Hamem 1:2. W przerwie czerwoną kartkę zobaczył trener Chelsea Jose Mourinho. Portugalczyk został odesłany na trybuny.

W meczu 10. kolejki Premier League Chelsea przegrała na wyjeździe z West Hamem 1:2. Piłkarze "The Blues" kończyli ten mecz w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Nemanji Matica, i... bez trenera.

Jak donoszą dziennikarze BBC, Jose Mourinho w przerwie spotkania zaczął głośno protestować przeciwko decyzji arbitra o ukaraniu Serba. Nie skończyło się tylko na reprymendzie ustnej, Portugalczyk próbował się dostać do pokoju sędziowskiego, za co Jonathan Moss pokazał Mourinho czerwoną kartkę i wysłał menedżera na trybuny.