Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Chelsea wydała oświadczenie. To odpowiedź na słowa Jose Mourinho

Jose Mourinho nie zostanie zwolniony. Chelsea ogłosiła komunikat, w którym obdarza Portugalczyka pełnym poparciem.
Chelsea zanotowała najgorszy start w rozgrywkach ligowych od 1978 roku. Po 8 kolejkach Premier League podopieczni Jose Mourinho zajmują odległą 16. pozycję z dorobkiem zaledwie dwóch zwycięstw i dwóch remisów. Pomimo tak fatalnej dyspozycji "The Blues" pozycja szkoleniowca drużyny wciąż jest niezagrożona. Władze klubu wydały oficjalne oświadczenie, w którym obdarzyły Portugalczyka całkowitym zaufaniem.

- Zarząd Chelsea pragnie poinformować, że Jose ma nasze pełne poparcie. Chcemy, żeby był to klarowny komunikat.

Tak jak powiedział sam Jose, wyniki nie były wystarczająco dobre i występy naszej drużyny muszą ulec zmianie. Pomimo tego głęboko wierzymy, że mamy odpowiedniego menedżera i odpowiednich zawodników, którzy są jeszcze w stanie zmienić losy bieżącego sezonu - głosi oświadczenie Chelsea.

Dużo szumu w mediach spowodowała sobotnia wypowiedź Jose Mourinho po przegranym meczu z Southampton (1:3). "The Special One" pytany przez reportera o przyczyny porażki jego zespołu, rozpoczął bardzo emocjonalny monolog, który trwał ponad siedem minut. Mourinho opowiadał, że Chelsea jest w najbardziej krytycznym punkcie w historii klubu, a także o błędach arbitrów, które znacząco wpływają na wyniki londyńczyków. Pod koniec swojego wywodu oznajmił, że nie zamierza odchodzić z klubu, a jeżeli Roman Abramowicz go zwolni, to popełni kardynalny błąd, gdyż nikt nie okaże się lepszy dla Chelsea niż sam Mourinho.

To jest miłość! Ania i Robert - para idealna?
Czy Roman Abramowicz powinien zwolnić Jose Mourinho?