Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wojciech Szczęsny zostanie w Arsenalu? Będziecie musieli mnie znosić przez wiele lat

- Brawa dla mediów, którym prawie udało się przekonać ludzi, że mogę opuścić mój dom i osoby, które kocham. Będziecie musieli mnie znosić przez wiele lat - napisał na Facebooku Wojciech Szczęsny, bramkarz Arsenalu.
W niedzielę Szczęsny zagrał w finale Pucharu Anglii z Aston Villą, wygranym przez Arsenal 4:0. Polak zbyt wiele pracy nie miał, więcej energii poświęcił na fetowanie trofeum swojej drużyny. Dla niego był to jeden z jaśniejszych momentów trudnego sezonu.

Szczęsny na początku stycznia stracił miejsce w bramce Arsenalu w Premier League, grywał tylko w meczach pucharowych. Od tamtej pory pojawiają się kolejne plotki dotyczące przyszłości Polaka w Arsenalu. Angielskie media donosiły o zainteresowaniu klubu choćby bramkarzem Chelsea Petrem Cechem, 24-letni bramkarz z Polski miałby szukać innej drużyny. Ten się jednak nigdzie nie wybiera.

- Dla mnie to był długi sezon, ale obiecuję harować, żeby kolejny był lepszy, a kibice "Kanonierów" na całym świecie znów byli z nas dumni - napisał na Facebooku.

- Brawa dla mediów, którym prawie udało się przekonać ludzi, że mogę opuścić mój dom i osoby, które kocham. Będziecie musieli mnie znosić przez wiele lat - dodał.

What a day! Thank you for coming and celebrating with us!Its been a long season for me but I promise to work my socks...

Posted by Wojciech Szczesny on Sunday, May 31, 2015


Szczęsny graczem Arsenalu jest od 2006 roku. Wystąpił w 180 spotkaniach.Zobacz najsłynniejsze piłkarskie pocałunki [WIDEO]


Zdjęcie Adidas Rękawice bramkarskie F50 Graphic M38622 Zdjęcie Adidas Rękawice bramkarskie Predator Rolled Finger M38728 Zdjęcie Adidas Rękawice bramkarskie Predator Training F87200
Adidas Rękawice bramkarskie... Adidas Rękawice bramkarskie... Adidas Rękawice bramkarskie...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info