Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Boruc w Bournemouth

Artur Boruc podpisał kontrakt z Bournemouth. Polak spędził w tym klubie większość poprzedniego sezonu na wypożyczeniu z Southampton, z którym wygasnął mu teraz kontrakt. Z Bournemouth zagra w Premier League.
We wszystkich rozgrywkach Boruc zachował 18 czystych kont. Podpisał roczną umowę z możliwością przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy. 35-letni Polak najpierw został wypożyczony we wrześniu na kilka miesięcy, a następnie przedłużono je w styczniu do końca sezonu.To pierwsze wzmocnienie Bournemouth przed nowym sezonem. - Nie sądziłem, że awans będzie możliwy. Dopiero gdy tu przyszedłem, zobaczyłem grupę gości, którzy pracują naprawdę ciężko i są skupieni na futbolu. Wiedzieli, czego chcą, świetną pracę wykonał menedżer. Po kilku meczach zrozumiałem, że możemy coś osiągnąć, uwierzyliśmy w to. Nigdy nie widziałem tak ciężko pracującej i profesjonalnej grupy - powiedział Boruc.Najciekawsze bramki weekendu, których nie widziałeś!


Zdjęcie Joma AGUILA GOL PM Korki Lanki black (AGOLW.401.PM) Zdjęcie Joma SUPERCOPA SPEED PM Korki Lanki black/white (S-ULS.521.PM) Zdjęcie SPOKEY Rękawice bramkarskie Grip
Joma AGUILA GOL PM Korki La... Joma SUPERCOPA SPEED PM Kor... SPOKEY Rękawice bramkarskie...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info