Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Swansea i inne kluby zainteresowane Rybusem

Swansea poważnie interesuje się Maciejem Rybusem, ale to nie jedyny klub angielskiej Premier League, jaki widziałby Polaka u siebie - informuje serwis Goal.com.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasZainteresowanie Swansea jest najpoważniejsze, ale Rybusa mogą pozyskać również takie kluby jak Hull, Sunderland czy Leicester.

Rybus chce odejść z Tereka Grozny, do którego przyszedł w 2012 roku. Do końca jego kontraktu zostało 12 miesięcy; za pół roku będzie mógł podpisać kontrakt, z kim zechce. Zainteresowanie mają przejawiać również kluby z Francji oraz Niemiec.

- Dochodziły do mnie przecieki, że interesują się mną dwa angielskie kluby, ale nie znałem szczegółów. Dostałem zapewnienie, że jeśli pojawi się konkretna oferta, to latem będę mógł odejść i klub nie będzie mi robił problemów. Jestem w Rosji już trzy lata i chętnie zmienię otoczenie. Natomiast liga angielska to byłoby spełnienie moich marzeń - przyznał Rybus w rozmowie z PAP.

Sobowtóry tenisistek (z przymrużeniem oka). Radwańska jak Pan Magoo, Safarova jak z "Egzorcysty"... [ZOBACZ]


Zdjęcie Nike Performance PHELON AG Korki Lanki bright crimson/black (599848) Zdjęcie Nike Performance PHELON AG Korki Lanki black/hyper punch (599848) Zdjęcie Nike Performance PHELON FG Korki Lanki clearwater/crimson/black (599730)
Nike Performance PHELON AG ... Nike Performance PHELON AG ... Nike Performance PHELON FG ...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info


Czy Maciej Rybus poradziłby sobie w Premier League?