Premier League. Chelsea obserwuje Mirandę?

Według dziennikarzy ?The Mirror? dyrektor techniczny Chelsea Londyn Michael Emenalo obserwował doświadczonego obrońcę podczas sobotniego meczu, w którym Atletico Madryt zremisowało z Malagą 2:2. Brazylijczykowi został tylko rok kontraktu w ekipie Diego Simeone, a okazja wydaje się idealna.

Włodarze Chelsea bardzo lubią robić interesy z hiszpańskim klubem. Zeszłego lata z Vicente Calderon na Stamford Bridge trafili Diego Costa oraz Filipe Luis, z kolei belgijski bramkarz Anglików Thibaut Courtois przez trzy sezony, w ramach wypożyczenia, bronił barw Atletico.

30-letni Miranda w sobotnim meczu przeciwko Maladze wystąpił przez całe 90 minut, zaś na pięć minut przed zakończeniem spotkania został upomniany przez sędziego żółtą kartką.

źródło: Okazje.info