Premier League. Wpadka Manchesteru City. Arsenal wiceliderem

Manchester City przegrał 1:2 na wyjeździe z Crystal Palace. ?Obywatele? nie utrzymali zajmowanej przed 33. kolejką drugiej pozycji w tabeli ligi angielskiej.

Trwa fatalna seria Manchesteru City. Piłkarze Manuela Pellegriniego przegrali trzeci wyjazdowy mecz z rzędu. Tym razem pogromcą City było zajmujące miejsce w drugiej połówce tabeli Crystal Palace, dla którego bramki strzelali w 34. i 48. minucie Glenn Murray i Jason Puncheon. Kontaktowego gola w 78. minucie zdobył Yaya Toure, ale wyrównującej bramki kibice z niebieskiej części Manchesteru się nie doczekali.

Po tej porażce Manchester City zajmuje z dorobkiem 61 punktów czwarte miejsce w tabeli. Do prowadzącej Chelsea, która rozegrała jeden mecz mniej, traci już dziewięć oczek. Drugi jest Arsenal z 63 punktami. Trzeci Manchester United wyprzedza lokalnego rywala o punkt.

RMNC25: Manchester City - koszulka Nike