Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Victor Valdes oficjalnie w Manchesterze United

32-letni bramkarz Victor Valdes podpisał 18-miesięczny kontrakt z Manchesterem United z możliwością przedłużenia na kolejny rok. - Jestem tu krótko, ale wiem już, że to bardzo wyjątkowy klub - powiedział na swojej pierwszej konferencji prasowej jako gracz ?Czerwonych Diabłów?.
- Chcę podziękować Louisowi van Gaalowi i klubowi za to, że pozwolili mi przejść tu rehabilitację i trenować na ich obiektach - dodał Valdes. 32-letni bramkarz trenował z pierwszą drużyną MU od października, przechodząc w tym czasie rehabilitację po kontuzji kolana. Hiszpański bramkarz urazu nabawił się w marcu 2014 r., a z końcem sezonu - zgodnie z wcześniejszym założeniem - opuścił kataloński klub. Valdes leczenie przechodził właśnie w klubie z Premier League, choć wtedy nie było jeszcze wiadomo, czy zwiąże się z nim na stałe.

- Pracowałem już z van Gaalem w Barcelonie i móc z nim pracować w Manchesterze United jest spełnieniem marzeń - stwierdził Valdes.

32-letni Valdes zadebiutował w pierwszej drużynie Barcelony w 2002 roku. Z katalońskim klubem wygrał 21 tytułów, odszedł w czerwcu 2014 roku. Ma na koncie także 20 występów w reprezentacji Hiszpanii.

Z Manchesterem United podpisał 18-miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia na kolejny rok. - To bardzo doświadczony bramkarz. Przez całą rehabilitację imponował profesjonalizmem, a na ostatnich treningach zrobił na nas ogromne wrażenie. Będzie bramkarzem numer dwa - stwierdził menedżer "Czerwonych Diabłów" Louis van Gaal.

Pierwszym golkiperem "Czerwonych Diabłów" jest David de Gea. 24-letni rodak Valdesa został zakupiony przez Anglików w 2011 r. z Atletico Madryt za 17,8 mln funtów.

Messi wart jest W TEJ CHWILI 220 mln euro [TOP10]


Zdjęcie Adidas Bluza treningowa Tiro 13 Junior Z21136 Zdjęcie Reusch Bluza bramkarska Fynn Longsleeve 34 11 101 530 Zdjęcie SPOKEY Rękawice bramkarskie EGO
Adidas Bluza treningowa Reusch Bluza bramkarska SPOKEY Rękawice bramkarskie
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info