Premier League. Wysokie noty Szczęsnego za mecz z Liverpoolem

Serwisy piłkarskie zgodnie wystawiły Wojciechowi Szczęsnemu najwyższe oceny za niedzielny mecz z Liverpoolem. Arsenal zremisował z "The Reds" 2:2. "Bez Szczęsnego Arsenal przegrałby ten mecz" - pisze o Polaku ESPN.
Liverpool
Skład: Jones - Sakho, Skrtel, Toure (81. Lambert) - Marković (74. Borini), Gerrard, Lucas Leiva, Henderson - Lallana, Sterling, Coutinho Bramki: Coutinho (45.), Skrtel (90.+7) Żółta kartka: Borini Czerwona kartka: Borini (za drugą żółtą)
Arsenal
Skład: Szczęsny - Gibbs, Mertesacker, Chambers, Debuchy - Flamini - Welbeck, Cazorla, Oxlade-Chamberlain (90. Campbell), Sanchez (90. Monreal) - Giroud (82. Coquelin) Bramki: Debuchy (45.+2), Giroud (64.) Żółte kartki: Flamini, Debuchy, Cazorla
W pasjonującym spotkaniu bardzo dobrze zaprezentował się Wojciech Szczęsny i dlatego wysokie noty nie dziwią. Serwis ESPN wystawił Polakowi "ósemkę" w dziesięciostopniowej skali. Uzasadnienie? "Bez Szczęsnego Arsenal przegrałby ten mecz. W pierwszej połowie fantastyczną interwencją zatrzymał Lazra Markovicia, po przerwie pokazał kilka imponujących obron, w tym popisał się wspaniałą reakcją na główkę Boriniego" - pisze ESPN. Żaden z piłkarzy Arsenalu nie został oceniony wyżej.

Serwis Soccersouls.com Polakowi wystawił ocenę 7,5 na 10, taką samą jak Mathieu Debuchy'emu. "Polski bramkarz zagrał całkiem nieźle. Miał kilka świetnych interwencji, szczególnie w drugiej połowie. Solidny występ, mimo że Skrtela i Coutinho nie zatrzymał" - czytamy w uzasadnieniu.

Sportsmole, podobnie jak ESPN, uznał Szczęsnego za najlepszego piłkarza meczu z Arsenalem. Ocena - 7/10. "Mógł zrobić odrobinę więcej przy obu bramkach, ale miał osiem skutecznych obron i błędów się wystrzegał" - czytamy o Polaku.

To nie był bezpieczny weekend dla sportowców. Skrtel nie miał najgorzej [ZDJĘCIA]

Zdjęcie ADIDAS KORKI F5 TRX FG J G65431 Zdjęcie Lanki NIKE HYPERVENOM PHADE FG-R JR 599073 700 Zdjęcie Turfy DIADORA 750 II TF ID 158491-C4101
ADIDAS KORKI F5 TRX FG J G6... Lanki NIKE HYPERVENOM PHADE... Turfy DIADORA 750 II TF ID ...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info