Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Pellegrini: "Lampard może zostać w Manchesterze"

Frank Lampard jest piłkarzem New York City, ale aktualnie przebywa na wypożyczeniu w Manchesterze City. Po kilku udanych występach 36-latka trener "The Citizens" przyznał, że być może Lampard pozostanie na Etihad Stadium na dłużej. - To doświadczony, jakościowy zawodnik. Posiadanie go w zespole to przywilej - powiedział Manuel Pellegrini.
W ligowym meczu przeciwko Chelsea Londyn Frank Lampard ustalił wynik spotkania na 1:1. Z kolei w środowym spotkaniu Pucharu Ligi Angielskiej przeciwko Sheffield Wednesday (7:0) Anglik wpisał się na listę strzelców aż dwukrotnie. Zadowolony z formy Lamparda Manuel Pellegrini nie ustaje w komplementach pod adresem swojego podopiecznego.

- Frank jest tylko wypożyczony, ale do stycznia pozostało jeszcze trochę czasu. Zobaczymy, co uda nam się zrobić. Lampard może zostać z nami na dłużej - powiedział chilijski szkoleniowiec "The Citizens".

- Będziemy szukać najlepszego rozwiązania, zarówno dla klubu, jak i zawodnika. Frank to dla nas bardzo ważny zawodnik - dodał Pellegrini.