Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Torres odmówił odejścia z Chelsea

Fernando Torres nie chce odejść z Chelsea Londyn, choć Jose Mourinho ponoć powiedział Hiszpanowi, że nie liczy na niego w kontekście nowego sezonu. Na Stamford Bridge gole strzelać ma Diego Costa, a ?The Blues? chcą się pozbyć Torresa z listy płac.
W czwartek portal goal.com napisał, że Fernando Torres nie ma zamiaru odchodzić z Chelsea Londyn, choć Jose Mourinho powiedział Hiszpanowi, że miejsce w pierwszym składzie "The Blues" będzie należało do Diego Costy. Ponadto londyńczycy chcą usunąć Torresa z listy płac ze względu na jego wysoką gażę. 30-latek zarabia 160 tys. funtów tygodniowo. Do końca umowy Torresa z "The Blues" zostały dwa lata.

Zainteresowanie usługami 30-latka wyraziły Atletico Madryt i Inter Mediolan. Wychowanek "Rojiblancos" wie, że żaden z tych klubów nie jest w stanie zagwarantować mu zarobków na poziomie aktualnego kontraktu z Chelsea.

Dodatkowym smaczkiem całej sytuacji jest fakt, że nowym napastnikiem "The Blues" zostanie reprezentacyjny kolega Torresa, Diego Costa. 25-latek będzie kosztował londyńczyków 35 mln funtów. Torres kosztował Chelsea nieco ponad 50 mln funtów, ale nie spełnił pokładanych w nim nadziei.