Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Kolejny transfer Chelsea Londyn

Jak donosi jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy na Półwyspie Apenińskim, Włoch Gianluca Di Marzio, kolejnym transferem Chelsea Londyn będzie obrońca Filipe Lius z Atletico Madryt. Londyńczycy mają zapłacić za zawodnika 25 milionów euro.
Transfer ma być oficjalnie potwierdzony jeszcze w tym tygodniu.Chelsea szaleje na rynku transferowym

Po sprzedaży Luiza do PSG za 50 milionów euro Chelsea rozpoczęła zakupy i zanosi się na to, że będzie królem letniego okna transferowego. Na początku czerwca drużyna prowadzona przez Mourinho potwierdziła już podpisanie kontraktu z Fabregasem. 27-letni pomocnik podpisał pięcioletni kontrakt, będzie grał w koszulce z numerem 4. To powrót Hiszpana do ligi angielskiej i Londynu. Przed pobytem w Barcelonie w latach 2003-11 grał w Arsenalu.

Chelsea nie zamierza skończyć swoich zakupów na wspomnianych zawodnikach. - Diego Costa to zawodnik, którego chciałbym mieć w drużynie. Poczyniliśmy już odpowiednie kroki i jestem pewny, że będzie on grał w naszej drużynie - powiedział niedawno portugalski menedżer. Po meczu towarzyskim reprezentacji Hiszpanii z Salwadorem (2:0) 25-latek potwierdził informacje angielskich i hiszpańskich dziennikarzy. - Wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie będę grał w Chelsea - powiedział wyraźnie zadowolony Costa. "The Blues" mają zapłacić za napastnika Atletico Madryt 43 mln euro. Zawodnik według informacji zagranicznych mediów przeszedł już testy medyczne w Londynie.

Według Mourinho po zakończeniu mistrzostw świata do Chelsea wróci także Courtois. Wypożyczony z Chelsea 22-letni Belg dwa ostatnie sezony spędził w Atletico Madryt.

Zdjęcie ACHEL38: Chelsea Londyn - bluza Adidas Zdjęcie HCHEL52: Chelsea Londyn - czapka Zdjęcie Gbeye: Chelsea London
ACHEL38: Chelsea Londyn - b... HCHEL52: Chelsea Londyn - c... Gbeye: Chelsea London
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info