Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Puchar Anglii. West Ham szuka młodego, zrozpaczonego kibica

West Ham United przegrał na wyjeździe z Nottingham Forrest 0:5 w III rundzie Pucharu Anglii i odpadł z rozgrywek. W jednej ze stacji telewizyjnych pokazano zrozpaczonego, młodego kibica, który był wyraźnie zawiedziony postawą swoich ulubieńców.
Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone

Forma West Hamu jest daleka od oczekiwań ich kibiców. W ostatnich dziesięciu meczach zespół z Londynu zdobył ledwie pięć punktów, a w miniony weekend odpadł z Pucharu Anglii po kompromitującej porażce z Nottingham Forrest 0:5.

Jedna ze stacji telewizyjnych, gdy West Ham przegrywał 0:3, pokazała zrozpaczonego młodego kibica zespołu dowodzonego przez Sama Allardyce'a.

Klub nie pozostał na to obojętny i na oficjalnej stronie zaproponował rekompensatę: "By pokazać troskę o kibiców, którzy pojechali wspierać naszych piłkarzy zarząd, trener i piłkarze chcą zaoferować młodemu kibicowi i jego rodzinie możliwość obejrzenia kolejnego meczu z loży dyrektorskiej".

"Mało mu cierpień?"

Na Twitterze nie brakuje drwin z tej propozycji. Kibice innych klubów z Londynu żartują, że ta propozycja da tylko młodemu kibicowi możliwość do przeżycia większej ilości cierpień na żywo.

W kolejnej kolejce Premier League West Ham na własnym stadionie zmierzy się ze znacznie wyżej notowanym Newcastle.

Ekipa z Londynu po ostatnich słabych występach jest w strefie spadkowej.