Premier League. Derby Londynu na remis, czerwona kartka Torresa

Tottenham zremisował na White Hart Line z Chelsea Londyn 1:1 w derbach Londynu. Bramki zdobywali Gylfi Sigurdsson i John Terry
Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone

Pierwszą bramkę strzelili gospodarze już w 19. minucie meczu. Najpierw nieco przypadkowe dogranie Roberto Soldado wykorzystał Sigurdsson. Przez resztę pierwszej części gry podopieczni Andre Villasa-Boasa dominowali, ale nie byli w stanie zdobyć drugiej bramki.

"The Blues" byli w stanie odpowiedzieć tylko jedną bramką. Asystował pięknym podaniem z rzutu wolnego wprowadzony w przerwie Juan Mata. W polu karnym do piłki dopadł JohnTerry i wyrównał wynik spotkania.

W 81. minucie, po jednym z wielu starć z Verthongenem, czerwoną kartkę zobaczył Fernando Torres.

Dzięki temu remisowi Tottenham awansował na fotel lidera w Premier League.