Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Mourinho już planuje sezon w Chelsea?

Jose Mourinho planuje zbudować w Chelsea zespół, bazując na młodych i utalentowanych zawodnikach - donosi ?The Sun?. - Portugalczyk chce naśladować pracę Sir Alexa Fergusona.
Powrót Jose Mourinho do Chelsea jest bardzo prawdopodobnym, tym bardziej że w poniedziałek Florentino Perez ogłosił, że po zakończeniu sezonu Portugalczyk nie będzie prowadził już Realu Madryt. Angielska prasa jest pewna, że Mourinho w przyszłym sezonie będzie prowadził ponownie drużynę Romana Abramowicza.

Według "The Sun" Portugalczyk oglądał wszystkie mecze Chelsea w tym sezonie, aby poznać umiejętności swoich przyszłych piłkarzy. Sporządził on także listę zawodników, których planuje tam sprowadzić. To podejście Mourinho do Chelsea ma być jednak zupełnie inne niż te w 2004 roku. Dziennikarze "The Sun" są przekonani, że Mourinho tym razem nie zamierza kupować gwiazd światowej piłki, lecz zamierza stopniowo wdrażać do zespołu młode talenty. Spekuluje się, że Mourinho chce naśladować Sir Alexa Fergusona i pragnie zbudować zespół na długi czas. Roman Abramowicz wyraził już podobno zgodę na ten projekt.

Na wypożyczeniach z powodzeniem grają tacy piłkarze Chelsea, jak chociażby Courtois, Lukaku, de Bruyne czy Piazon. Początkowo spekulowano, że Mourinho będzie miał w Chelsea do dyspozycji 100 milionów funtów na transfery.

Media po odejściu Mourinho: "Ósma ofiara Pereza"  ?
Londyn wezwie Jose Mourinho ?
Mourinho odchodzi z Realu ?