2
5
Bramki:Morrison (40.), Lukaku (50., 81., 86.), Mulumbu (82.)
Skład:Foster - Jones, McAuley, Olsson, Ridgewell (46. Lukaku) - Yacob, Mulumbu, Dorrans, Morrison (79. Fortune) - Brunt, Long (79. Rosenberg)
Bramki:Kagawa (6.), Olsson (9. - samobój), Buttner (30.), Van Persie (53.), Hernandez (63.)
Kartki:Scholes - żółta
Skład:Lindegaard - Valencia, Evans (83. Ferdinand), Jones, Buttner - Anderson, Carrick, Cleverley (60. Giggs), Kagawa (69. Scholes) - Van Persie, Hernandez
Manchester United był już pewien mistrzostwa, Alex Ferguson po 26 latach pożegnał się już z kibicami na Old Trafford, ale do rozegrania pozostało jedno ligowe spotkanie. West Bromwich też nie grało już o nic, bo żaden wynik nie zmieniłby ich miejsca w lidze. Mecz zakończył się rezultatem 5:5.
Do trzydziestej minuty wszystko wyglądało normalnie. Mistrz Anglii prowadził 3:0 po bramkach Kagawy (6. min) i Buttnera (30. min.) oraz samobójczym trafieniu Olssona (9. min). Dla West Bromwich trafił jeszcze przed przerwą Morrison.

Druga połowa to popis Romelu Lukaku. Belgijski piłkarz kongijskiego pochodzenia, który do West Bromwich przyszedł na wypożyczenie z Chelsea, w drugiej połowie trzy razy pokonał Lindegaarda. Pierwszego gola zdobył tuż po przerwie, w 50 min. Na 4:2 dla Manchesteru trzy minuty później trafił Van Persie, a w 63 minucie było już 5:2, bo do siatki Fostera drogę znalazł Hernandez.

Ci z kibiców, którzy nie wyszli ze stadionu przed 80. minutą, nie żałowali. W 81. minucie na 3:5 strzelił Lukaku, minutę później Lindegaarda pokonał Mulumbu. West Bromwich nie zwolniło. W 86 min Lukaku zdobył swoją trzecią bramkę, która dała jego zespołowi remis 5:5.