Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Remis Sunderlandu z Southampton

1 : 1
Informacje
Premier League 2012/13 - 37. kolejka
Niedziela 12.05.2013 godzina 16:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Sunderland
0
1
1
Southampton
0
1
1
Składy i szczegóły
Sunderland
Bramka: Bardsley (68.) Skład: Mignolet, Bardsley, O´Shea, Cuellar, Rose, Larsson (75. Vaughan), N´Diaye, Colback, McClean (46. Wickham), Johnson, Graham
Southampton
Bramka: Puncheon (76.) Żółta kartka: Shaw (74.) Skład: Boruc, Clyne, Hooiveld, Fonte, Shaw, Davis, Schneiderlin, Cork (73. Ward-Prowse), Lallana (73. Puncheon), Rodriguez, Lambert
Southampton z Arturem Borucem w składzie zremisowało na wyjeździe z Sunderlandem 1:1. Polski bramkarz nie zawinił przy straconej bramce.
Od początku meczu wyraźnie dominował zespół gości. Posiadanie piłki momentami dochodziło do 80 proc. Nie przekładało się to jednak na sytuacje strzeleckie. Pierwszy celny strzał został oddany dopiero w 28. minucie przez Lamberta. Zupełnie bezrobotny był Artur Boruc.

Druga połowa była żywsza. W końcu zaczął też grać Sunderland. Jedna z ich akcji przyniosła powodzenie. W 68. minucie dobre podanie Johnsona wykorzystał Bradsley. Boruc nie miał szans.

W bramce gospodarzy świetnie spisywał się Mignolet. Szczególnie źle wspominać będzie go Rodriguez, który raz po raz próbował trafić do siatki. Udało się to dopiero w 76. minucie Puncheonowi, który głową pokonał bramkarza Sunderlandu.